DM-F monitory


Příspěvek zveřejněn: 24.6.2014

Nový design do průmyslu

Náš dlouholetý partner na poli průmyslových zařízení, společnost iEi nedávno představila novou řadu průmyslových monitorů, které nahrazují starší sérii AFL a zároveň přinášejí příjemný designový vzhled na který nejsem u průmyslových zařízení příliš zvyklí, což s sebou nese i nové možnosti nasazení i na poli Digital Signage nebo retailu. Pojďme se tedy blíže podívat na tyto novinky.

Hlavní změnou oproti předchozím sériím je absence modelu s úhlopříčkou 19“ a jeho nahrazení dnes již standardním rozměrem 21.5“ v rozlišení full HD. Hlavní devízou všech modelů této nové řady je také samozřejmě zvýšená odolnost, která se projevila jak na úctyhodném rozsahu pracovních teplot a to od -20°C až po +60°C (u modelu 21.5“ je to -10 až +50°C), tak i na hladkém provedení celého předního panelu, které zajišťuje krytí IP65 proti prachu a kapalinám.

Co se týče vstupů, nabízí se také široká škála v podě VGA, HDMI, DP a následně pak dvojité kombo USB/RS-232 pro připojení dotykové vrstvy k PC. Samotná dotyková vrstva je pak na výběr ze dvou standardních technologií a to rezistivní a kapacitní. Samozřejmostí je i OSD klávesnička na zadní straně panelu.
Standardní napájení je potom 9 až 36V DC za pomoci terminal blocku, pokud by bylo nutné monitor napájet ze sítě, pak je nutné si k němu přiobjednat vhodný napájecí adaptér do sítě 230V AC. Monitor má pak standardizované uchycení VESA a za pomoci dokoupitelných kitů je možno jej montovat také do panelu nebo RACKu (do velikosti 17“), je tedy nutno říci, že se jedná o opravdu univerzální produkt vhodný ke všem aplikacím.
V případě zájmu o bližší informace se můžete obrátit na naše obchodní zástupce obchod@autocont-ipc.cz
Top