O Váš průmysl se staráme od roku 1990

AutoCont IPC a.s.

pokračujte

O nás

Jsme AutoCont IPC a.s. – společnost etablovaná na českém trhu již od roku 1990. Specializujeme se na vývoj, výrobu, distribuci a repasi průmyslových počítačů, komponent a speciálních průmyslových IT systémů a zařízení. V letech 1990 až 2007 jsme jako průmyslová divize patřili do skupiny AutoCont, od které jsme se následně oddělili a nyní působíme jako samostatná akciová společnost.

Právě díky mnohaletým zkušenostem a našemu vztahu k průmyslu patříme v oblasti průmyslové IT techniky mezi lídry na českém a slovenském trhu. Zákazníky, kteří v naše produkty vkládají velkou důvěru, najdete ovšem po celé Evropě. Zaměřujeme se na výrobu a distribuci průmyslových počítačů, počítačů s displejem, fanless embedded počítačů, odolných notebooků, tabletů, prvků pro průmyslovou automatizaci, komunikaci, sběr dat a Internet věcí, průmyslových periferií a komponent, informačních kiosků a medicínské IT techniky. V posledních letech se zaměřujeme také na dodávky a implementace průmyslových softwarových řešení.

Máme vlastní výrobu, která spolu se sídlem firmy tvoří naši hlavní pobočku v Ostravě. Potkat se s námi můžete ovšem nejen zde, ale také v regionálních kancelářích v Praze a Brně. Díky našim vývojovým a výrobním kapacitám dokážeme nabídnout jakékoli zákaznické průmyslové řešení, které nemusí být na trhu standardně dostupné.

Naše hodnoty

Již od založení dbáme na hodnoty, které jako firma neustále budujeme. Záleží nám na profesionálním a lidskému přístupu k zákazníkovi, kterému garantujeme spolehlivost nejen v komunikaci, ale také v dodání kvalitních produktů a splnění všech jeho požadavků.


Důvěra

Našimi zákazníky jsou malí integrátoři i velké nadnárodní společnosti jako Škoda Auto, Hyundai, Linde, Continental, Automotive Lighting, Valeo, Linde, Laufen, Osram a další. Všichni tito zákazníci vkládají v naše služby a produkty velkou důvěru.


Spolehlivost

Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Interně nastavené systémy nám umožňují efektivně řídit a sledovat celý průběh zakázky od nákupu materiálu, přes výrobu až po samotné dodání zboží k zákazníkovi. Spolehlivost našich produktů garantujeme rozšířenou zárukou až na 5 let a nabízíme také servis ON-SITE a IN-TIME.


Inovace

Stále rozšiřujeme a inovujeme naše portfolio produktů a služeb. Naše dodavatele vybíráme velmi pečlivě a před zařazením jejich produktů do našeho portfolia dbáme na řádné testování.


Návratnost

Naše produkty jsou investicí, která Vám ušetří čas i peníze a pomohou Vám snížit prostoje, chybovost a zvýšit efektivitu Vaší výroby. Díky až 5-leté záruce si můžete být svou investicí jistí.

Naši partneři

Spolupracujeme s předními světovými výrobci průmyslového hardwaru. Jen díky tomu Vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější, nejodolnější a prověřené produkty pro různá průmyslová odvětví.

AutoCont IPC zaměstnanci - fotogalerie
zobrazit všechny

Rosteme a hledáme nové posily!

Chceme růst i nadále a proto hledáme nové zapálené obchodní zástupce, techniky a další kolegy do našeho týmu. Pokud Vás zaujalo co děláme a rádi byste u nás pracovali, neváhejte nám napsat nebo zavolat.

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

 

Portfolio produktů a služeb

mockup-smallVytvořili jsme pro Vás přehlednou brožuru, ve které naleznete naše portfolio produktů a nabízených služeb. PDF soubor si můžete stáhnout zde:

PORTFOLIO PRODUKTŮ A SLUŽEB (PDF, 1,33 MB)

Top