O Váš průmysl se staráme od roku 1990

AutoCont IPC a.s.

pokračujte

O nás

Naše společnost AutoCont IPC a.s. se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci průmyslových počítačů, komponent a speciálních průmyslových IT systémů a zařízení. Na českém trhu působíme již od roku 1990. Od roku 1990 do roku 2007 jsme jako průmyslová divize patřili do skupiny AutoCont, od které jsme se v roce 2007 oddělili a nyní působíme jako samostatná akciová společnost.

Díky mnohaletým zkušenostem zastáváme v oblasti průmyslové IT techniky pozici lídra na českém a slovenském trhu a po celé Evropě najdete tisíce našich zákazníků, kteří v naše produkty a služby vkládají velkou důvěru. Zaměřujeme se především na výrobu a distribuci průmyslových počítačů, počítačů s displejem, fanless embedded počítačů, odolných notebooků, tabletů, prvků pro průmyslovou automatizaci, komunikaci, sběr dat a Internet věcí, průmyslových periferií a komponent, informačních kiosků a medicínské IT techniky. V posledních letech se zaměřujeme také na dodávku a implementaci průmyslových softwarových řešení.

Máme vlastní výrobní halu, která spolu se sídlem firmy tvoří naši hlavní pobočku v Ostravě. Potkat se s námi můžete nejen v Ostravě, ale také v regionálních kancelářích v Praze a v Brně. Díky našim vývojářským a výrobním kapacitám dokážeme nabídnout jakékoliv zákaznické průmyslové řešení, které nemusí být na trhu standardně dostupné.

Naše hodnoty

Již od založení dbáme na hodnoty, které jako firma neustále budujeme. Záleží nám na profesionálním a lidskému přístupu k zákazníkovi, kterému garantujeme spolehlivost nejen v komunikaci, ale také v dodání kvalitních produktů a splnění všech jeho požadavků.


Důvěra

Našimi zákazníky jsou malí integrátoři i velké nadnárodní společnosti jako Škoda Auto, Hyundai, Linde, Continental, Automotive Lighting, Valeo, Linde, Laufen, Osram a další. Všichni tito zákazníci vkládají v naše služby a produkty velkou důvěru.


Spolehlivost

Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Interně nastavené systémy nám umožňují efektivně řídit a sledovat celý průběh zakázky od nákupu materiálu, přes výrobu až po samotné dodání zboží k zákazníkovi. Spolehlivost našich produktů garantujeme rozšířenou zárukou až na 5 let a nabízíme také servis ON-SITE a IN-TIME.


Inovace

Stále rozšiřujeme a inovujeme naše portfolio produktů a služeb. Naše dodavatele vybíráme velmi pečlivě a před zařazením jejich produktů do našeho portfolia dbáme na řádné testování.


Návratnost

Naše produkty jsou investicí, která Vám ušetří čas i peníze a pomohou Vám snížit prostoje, chybovost a zvýšit efektivitu Vaší výroby. Díky až 5-leté záruce si můžete být svou investicí jistí.

Naši partneři

Spolupracujeme s předními světovými výrobci průmyslového hardwaru. Jen díky tomu Vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější, nejodolnější a prověřené produkty pro různá průmyslová odvětví.

AutoCont IPC zaměstnanci - fotogalerie
zobrazit všechny

Rosteme a hledáme nové posily!

Chceme růst i nadále a proto hledáme nové zapálené obchodní zástupce, techniky a další kolegy do našeho týmu. Pokud Vás zaujalo co děláme a rádi byste u nás pracovali, neváhejte nám napsat nebo zavolat.

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

 

Portfolio produktů a služeb

mockup-smallVytvořili jsme pro Vás přehlednou brožuru, ve které naleznete naše portfolio produktů a nabízených služeb. PDF soubor si můžete stáhnout zde:

PORTFOLIO PRODUKTŮ A SLUŽEB (PDF, 1,33 MB)

Top