již 29 let se staráme o váš průmysl

AutoCont IPC a.s.

pokračujte

Kdo jsme

Jsme stabilní a zavedenou společností, která vyrábí a dodává průmyslovou PC techniku a speciální IT systémy již od roku 1990. Díky mnohaletým zkušenostem zastáváme pozici lídra na českém a slovenském trhu a po celém světě najdete stovky našich zákazníků, kteří v naše služby vkládají velkou důvěru. Ve výrobě se zaměřujeme především na panelové počítače, embedded systémy, průmyslovou automatizaci, prezentační kiosky, medicínskou techniku a produkty pro chemický a potravinářský průmysl.

Máme vlastní výrobní halu, která spolu se sídlem firmy tvoří hlavní pobočku v Ostravě. Potkat se s námi můžete nejen v Ostravě, ale také na regionálních pobočkách v Praze a v Brně, kde Vás rádi uvidíme. Díky naším vývojářským a výrobním kapacitám dokážeme nabídnout jakékoliv zákaznické průmyslové řešení, které nemusí být standardní nabídkou na trhu. Kromě vlastních produktů distribuujeme také produkty firem Advantech, iEi, MOXA, Winmate, ICP DAS, ELCOM, Getac, IPO Technologie, CTC Union a dalších.

Ing. Jiří Bednář
Ing. Jiří Bednář Ředitel společnosti
Ing. Ivo Orlík
Ing. Ivo Orlík Technický ředitel

Naše hodnoty

Již od založení dbáme na hodnoty, které jako firma neustále budujeme. Záleží nám na profesionálním a lidskému přístupu k zákazníkovi, kterému garantujeme spolehlivost nejen v komunikaci, ale také v dodání kvalitních produktů a splnění všech jeho přání.


Důvěra

Důvěřují nám mimo jiné nadnárodní firmy jako Škoda Auto, Hyundai, Linde, AVL, ArcelorMittal, Valeo nebo Continental.


Spolehlivost

Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Interně nastavené systémy nám umožňují efektivně řídit a sledovat celý průběh zakázky od nákupu materiálu, přes výrobu až po samotné dodání zboží k zákazníkovi.


Inovace

Stále zlepšujeme a rozšiřujeme naše portfolio produktů. Inovujeme a tak nejenže držíme krok s dobou, ale samotnou hranici pokroku sami občas posouváme.


Návratnost

Naše produkty jsou investicí, která Vám ušetří čas, peníze a hlavně pomohou zefektivnit procesy ve výrobě či ulehčit zpracování dat.

Naši partneři

Spolupracujeme s předními světovými výrobci průmyslového hardwaru. Jen díky tomu Vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější, nejodolnější a prověřené produkty pro různé oblasti průmyslu.

Pohled do firmy

AutoCont IPC zaměstnanci - fotogalerie
zobrazit všechny

Rosteme a hledáme nové posily!

Chceme nadále růst a proto hledáme nové zapálené obchodní zástupce, techniky a další kolegy do našeho týmu. Neváhejte nám napsat nebo zavolat, rádi se s Vámi potkáme přímo u nás na pobočce v Ostravě.

volné pracovní pozice

 

Firemní brožura

mockup-smallVytvořili jsme pro Vás přehlednou brožuru, ve které naleznete základní informace o naší společnosti, něco z historie, naše portfolio a také vybrané reference.
Firemní brožura (PDF, 14 MB)

 

V tomto dokumentu naleznete pouze naše portfolio produktů a služeb.
Portfolio produktů a služeb (PDF, 1,17 MB)

 

 

Top