Nejširší nabídka průmyslových nemanažovatelných switchů


Příspěvek zveřejněn: 30.1.2019

Advantech nabízí širokou škálu průmyslových nemanažovatelných Ethernetových switchů pro nasazení v sítích s různými požadavky. Rozsáhlá nabídka až 40 různých switchů zahrnuje standardní připojení přes měděné vodiče nebo optická vlákna v Gigabitových a 10/100 Megabitových variantách. Ať už hledáte robustní switch vhodný do drsného prostředí nebo malý kompaktní switch pro jednoduchou instalaci v omezeném prostoru, vše naleznete u nás.

Klíčové výhody

Nabídka produktů

Nejlepší nabídka

Produkty řady EKI-2000 společnosti Advantech nabízí nejvýhodnější řešení vašich Ethernetových připojení. Jejich ultra tenké IP30 kovové zpracování poskytuje spolehlivou a kompaktní správu pro neustálý a rychlý přenos dat s vysokou úrovní zabezpečení. Díky tomu jsou ideální pro realizaci vašich Ethernetových řešení.

Robustní

Produkty řady EKI-5000 společnosti Advantech jsou ATEX / C1D2 / IECEx certifikované nemanažovatelné switche, které nabízejí bezkonkurenční výkon, spolehlivost a přidanou hodnotu. Jsou ideální k nasazení v nejnáročnějších průmyslových prostředích, jako je ropný, petrochemický nebo těžební průmysl.

Kompaktní

Produkty řady ADAM-6520 společnosti Advantech poskytují flexibilitu při montáži a mohou být uchyceny třemi různými způsoby: na DIN lištu, pomocí dodaného držáku na zeď nebo „naskládáním“ více zařízení na sebe. Díky malému a kompaktnímu designu jsou více než vhodné pro použití v oblastech s obtížnou instalací.

Top