PCI/PCIe karty Advantech


Příspěvek zveřejněn: 6.2.2014

Společnost Advantech uvedla na trh několik nových vstupně výstupních karet pro sběrnici PCIexpress:
Multifunkční analogová karta PCIE-1810
Karta obsahuje 16 analogových vstupů s možností využití jako 8 diferenčních s vzorkovací frekvencí až 800kHz a 12b A/D převodníkem. Měření je možné trigrovat od 2 analogových nebo 2 digitálních vstupů. Integrován je FIFO buffer pro 4 000 vzorků. Přesnost měření je 0,1 až 0,4 % z rozsahu.
Dále obsahuje 2 analogové výstupy s max. vzorkováním 500kHz a 12b D/A převodníkem, které je možné použít jako signálního generátoru pro měřící účely. Rychlost přeběhu 20V/us.
Také je integrováno 24 digitálních vstupně výstupních kanálů v logice TTL a 2 čítačové 32b vstupy s maximální frekvencí 10MHz.

Digitální karty PCIE-1753 a PCIE-1751

Jde o podobné karty, lišící se počtem digitálních vstupně výstupních TTL linek a výbavou – v prvním případě karta integruje 48, ve druhém 96 kanálů. Karta PCI-1751 je navíc vybavena třemi čítačovými vstupy s rozlišením 32b v logice TTL a maximální vstupní frekvencí 10MHz.

Obě karty jsou vybaveny funkcí udržení předešlého stavu I/O po tvrdém resetu systému. Kanály je možné připojit metodou „dry“ i „wet“ kontaktu.

Ovladače všech karet jsou dostupné pro OS WinXP až Win8. Programátorsky je obsluha možná v několika jazycích (viz níže) a po stažení DAQNavi kitu je k dispozici celá škála příkladů, knihoven a utilit.

Ke kartám je možné dokoupit řadu svorkovnicových modulů včetně reléových pro digitální karty.

V případě zájmu o bližší informace se můžete obrátit na naše obchodní zástupce obchod@autocont-ipc.cz

Top