Seminář INDUSTRY 4.0 aneb CHYTRÁ TOVÁRNA


Příspěvek zveřejněn: 19.10.2017

V úterý 17. října 2017 jsme v Praze 4 v konferenční místnosti budovy ELTODO zopakovali náš úspěšný seminář s tématikou Industry 4.0, Smart Factory a IIoT. Seminář na stejné téma jsme již pořádali v červnu na naší pobočce v Ostravě.

Seminář se skládal tentokrát ze 4 tématických bloků. První blok se týkal průmyslového hardwaru a hardwarových prvků vhodných pro nasazení v rámci konceptu Industry 4.0. V druhém bloku se zákazníkům představil náš partner na poli skenerů, čteček, tiskáren a mobilních terminálů, společnost Honeywell. Ve třetím bloku byli zákazníci seznámeni s výrobním, řídicím a vizualizačním systémem iMPROVE iT! od ostravské společnosti SCADA Servis a v posledním, čtvrtém bloku byl zákazníkům představen lokalizační systém od partnera Sewio Networks.

V průběhu přestávek mezi bloky si mohli zákazníci prohlédnout a vyzkoušet vystavené produkty a diskutovat nad tématy z prezentací či pokládat dotazy směrem k vystaveným produktům. Během celého semináře bylo pro zákazníky samozřejmě připraveno chutné občerstvení a po skončení semináře jsme se spolu se zákazníky vypravili do pár kroků vzdálené restaurace na pozdní oběd. Kromě sytého žaludku a hlavy plné nových, zajímavých a přínosných informací si s sebou zákazníci rovněž odnesli i malý dárek.

 

Za pořadatele a za prezentující partnery tímto chceme zákazníkům poděkovat za účast a budeme se těšit na další možnost společného setkání.

Top