Seminář INDUSTRY 4.0 ANEB „CHYTRÁ TOVÁRNA“


Příspěvek zveřejněn: 5.11.2018

V pořadí již třetí seminář na téma Industry 4.0 aneb „chytrá továrna“ jsme pořádali ve středu 31. října 2018 v prostorách hotelu Campea Aparthotel v Brně Bohunicích. Seminář byl i tentokrát rozdělen do čtyř tématických bloků.

První blok se týkal různých technologií používaných pro identifikaci, lokalizaci a sledování pohybu zboží, materiálu a osob. V druhém bloku byli účastníci seznámeni s výrobním, řídicím a vizualizačním systémem iMPROVE iT! od našeho partnera, ostravské společnosti SCADA Servis s.r.o. Účastníkům byly na názorných ukázkách představeny možnosti využití tohoto systému v praxi. Po krátké občerstvovací pauze následoval třetí blok zaměřený na průmyslový Internet věcí a na to, co zákazníkům dokážeme v této oblasti nabídnout. V posledním, čtvrtém bloku jsme návštěvníkům představili naše některé zajímavé projekty a realizace, včetně ukázek námi na zakázku vyvíjených a vyráběných zařízení.

V průběhu přestávek mezi bloky si mohli zákazníci prohlédnout a vyzkoušet vystavené produkty a diskutovat nad tématy z prezentací či pokládat dotazy směrem k vystaveným produktům. Během celého semináře bylo pro zákazníky samozřejmě připraveno chutné občerstvení a po skončení semináře jsme se spolu se zákazníky vypravili do pár kroků vzdálené hotelové restaurace na pozdní oběd. Kromě sytého žaludku a hlavy plné nových, zajímavých a přínosných informací si s sebou zákazníci rovněž odnesli i malý dárek v podobě tří výtečných nefiltrovaných piv z nám blízkého Beskydského pivovárku.

Za pořadatele bychom tímto chtěli poděkovat za hojnou účast a těšíme se na další setkání.

Top