UNO-2362G


Příspěvek zveřejněn: 16.7.2014

Embedded PC s funkcí iDoor

Nový embedded počítač UNO-2362G je prvním modelem z řady UNO-2000 disponující síťovými funkcemi „Daisy chain“ a novou modulární technologií iDoor. Srdcem PC je dvoujádrový procesor AMD T40E pracující na frekvenci 1GHz a paměť DDR3 2GB.

Síťová technologie „Daisy-chain“ umožňuje uživatelům připojit a nakonfigurovat více modulů ADAM v topologii hvězdy bez nutnosti použití přepínače sítě – wikipedia.

Technologie Advantech iDoor je nový modulární způsob jak do UNO-2362G přidat další funkce. Nabídka modulů iDoor je velmi široká a zahrnuje zařízení pro komunikaci prostřednictvím Profibus, Profinet, EtherCAT a Powerlink, digitální a analogové IO, moduly pro komunikaci přes WAN, MAN, LAN s Wifi, GPS, GPRS, LTE a další.
Díky použití procesoru AMD dual core řady G T40E, RAM 2GB a AMD HD6250 GPU má nové UNO-2362G vyšší 3D grafický výkon se současnou podporou H.264, VC-1, MPEG2, WMV a DivX. Dva nezávislé externí monitory je možné připojit přes rozhraní DisplayPort a HDMI. PC dále disponuje 4x USB 2.0 portem, 1x Mini-PCI a 1x Gigabit LAN.

Pro správu je možné využít Advantech aplikace WebAccess 7.2 (s podporou IPv6), SUSIAccess a Advantech DiagAnywhere.

V případě zájmu o bližší informace se můžete obrátit na naše obchodní zástupce obchod@autocont-ipc.cz
Top